Author: l***0
Rating: 4/5 ★★★★☆
Date:
Review: This headlight is great good replacement. I’ll recommend
顏色: 白色
Price: NT$539
Original Price: NT$696
| Material | Aluminum |
| Power Supply | Car Charger |
| Style Type | A |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | >100W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 6000LM |
| SKU | sq260205144176779516304 |
Brand Name: TOAUTO
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/TOAUTO-sc-0145184279.html
Quality: 6691609 people said the quality is very good!
Author: l***0
Date:
Review: This headlight is great good replacement. I’ll recommend
顏色: 白色
Author: c***1
Date:
Review: Sent wrong lights ment to be h4 3 pin not 2 pin
顏色: 白色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.